Aktualności

2019-04-05
Dezynfekcja obuwia UV PRO 01
UV PRO 01 to profesjonalne polskie urządzenie do dezynfekcji obuwia przy pomocy promieniowania UV-C (nie zwykły osuszacz). Dzięki dużej mocy źródeł światła oraz odpowiedniej konstrukcji obudowy dezynfekcja jest szybka i bardzo skuteczna (promień dociera do każdego zakamarka i niszczy 99,9% bakterii, pozbywając się także przykrego zapachu, którego przyczyną są bakterie).
2019-03-30
BORELIOZA
Nareszcie upragniona wiosna, a z nią pierwsze promienie słońca, dłuższe dni, wyższa temperatura. A więc wszystko to co zachęca nas do większej aktywności na świeżym powietrzu. Spacery, pikniki, wycieczki za miasto. Cóż może być bowiem przyjemniejszego niż obcowanie z naturą? Należy jednak pamiętać, że nie tylko my „budzimy” się z zimowego snu. Na żer wyruszają także kleszcze, a wraz z nimi pojawia się niebezpieczeństwo zakażenia boreliozą.
2019-03-07
Elektrostymulacja
Elektrostymulacja to zabieg polegający na stymulacji nerwów lub mięśni za pomocą impulsów elektrycznych o określonej częstotliwości, amplitudzie i czasie trwania. Jest to metoda sprawdzona klinicznie, bezinwazyjna i niefarmakologiczna (można ją łączyć z lekami czy anestetykami). Do tego jest stosunkowo tania i skuteczna.
2019-02-22
Lampy antydepresyjne - światłoterapia
Światło słoneczne lub sztuczne, zbliżone do słonecznego, jest najsilniejszym zewnętrznym regulatorem wewnętrznych rytmów biologicznych człowieka, takich jak czuwanie - sen, dobowe wahania temperatury ciała, rytm dobowy wydzielania niektórych hormonów. Gdy dochodzi do rozchwiania tych rytmów, człowiek zaczyna cierpieć na wywołane tym dolegliwości. Terapia jasnym światłem, regulując m.in. mechanizm wydzielania melatoniny, synchronizuje wewnętrzne r
2019-02-20
Światło spolaryzowane i koloroterapia
Światło spolaryzowane wpływa przy naświetlaniu na ludzkie komórki powodując efekt: - biostymualacji: wpływa pozytywnie na skórę, stymulując mechanizmy mikrokomórkowe i biomolekularne co prowadzi do poprawy procesów biologicznych związanych z działalnością komórek. - witalizujący: wzbudza i wspomaga przebiegające w ciele procesy odnowy i regeneracji oraz wspiera procesy systemu odpornościowego organizmu. - regenerujący: zwiększa naturalne zdol
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)
Współpracujemy z: