O nas

MakaMed to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej. Bardzo szeroka oferta produktowa (lampy bakteriobójcze do dezynfekcji powietrza i powierzchni, lampy antydepresyjne, lampy Solux, kolororoterapia, leczenie podczerwienią, aparaty do masażu, ciśnieniomierze, termometry i inne) oraz znajomość rynku medycznego pozwala nam usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.  Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na etapie zakupu sprzętu medycznego, a także obsługę posprzedażową.

MakaMed dba o wygodę klientów dlatego z uwagą przyjmujemy konstruktywną krytykę, a także słuchamy rad swoich klientów odnośnie nowego asortymentu, który powinien pojawić się w sklepie, aby ciągle zmieniać się na lepsze i poszerzać gamę produktów.

Jeśli nie znalazłeś w naszym sklepie interesującego Cię urządzenia nie musisz sam przeszukiwać internetu aby go poszukać. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@makamed.pl lub zadzwoń pod numer 884107256, a my znajdziemy ten produkt dla Ciebie i przedstawimy Ci korzystną ofertę zakupu.

MakaMed zawsze stara się, aby każdy klient czuł się wyjątkowy i dokonał właściwego wyboru. Zadowolony Klient to nasza dewiza!


Współpracujemy z: