Dezynfekcja obuwia

Promocja

Urządzenie do dezynfekcji obuwia UV PRO 01

Dostępność: produkt dostępny

Profesjonalne polskie urządzenie do dezynfekcji obuwia przy pomocy promieniowania UV-C (nie zwykły osuszacz), charakteryzujące się najwyższym natężeniem promieniowania wśród urządzeń dostępnych na rynku (2x5W). Dzięki dużej mocy  oraz odpowiedniej konstrukcji obudowy dezynfekcja jest szybka i bardzo skuteczna (promień niszczy 99,9% bakterii, pozbywając się także przykrego zapachu). 

329,00 zł

(w tym 23% VAT)

-20,00 zł

349,00 zł brutto

Badania wykazały, że promieniowanie UV-C o długości fali 253,7 nm ma najsilniejsze właściwości biobójcze
i nieodwracalnie niszczy bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje wnikając w ich strukturę DNA. Poziom dezynfekcji dochodzi do 99,9%.

UV PRO 01 to urządzenie do dezynfekcji, w którym zastosowano specjalistyczne promienniki UV-C o takim właśnie działaniu. Należy pamiętać, że dezynfekcja przy pomocy promieniowania UV-C skuteczna jest tylko wtedy kiedy promień pada bezpośrednio na daną powierzchnię. Stosowanie do dezynfekcji obuwia urządzeń typu szafka z UVC (do których buty są wstawiane) czy stojak (na które nakładamy buty), a także takich, w których obudowa jest szczelna nie spełnia swojej roli. Promieniowanie nie ma bowiem możliwości aby przedostać się do wnętrza buta, aż po sam jego czubek czyli miejsce, które najbardziej narażone jest na rozwój bakterii i grzybów. Tylko urządzenie UV PRO 01 zapewnia skuteczną dezynfekcję gdyż po pierwsze wkładamy je do środka obuwia, a po drugie w obudowie jest duża ilość otworów o odpowiednim kształcie i wielkości co sprawia, że promieniowanie dociera bezpośrednio do powierzchni, które chcemy zdezynfekować. Dzięki temu pozbywamy się nie tylko wszelkich gromadzących się tam patogenów ale także przykrego zapachu, którego przyczyną są wytwarzane przez nie gazy odorowe, dbając w ten sposób o zdrowie i higienę stóp.
Urządzenie idealnie sprawdzi się do dezynfekcji obuwia codziennego użytku, butów narciarskich, łyżew, rolek, wrotek, a także innych przedmiotów jak np. akcesoria do paznokci, rękawiczki, czapki itp. Dodatkowo może być użyte do pozbycia się drobnoustrojów z wnętrza szafek, szaf oraz każdego miejsca, które tego wymaga.  

Urządzenie UV PRO wykorzystywane jest nie tylko w domach ale także w gabinetach podologicznych czy wypożyczalniach sprzętu, a więc wszędzie tam gdzie należy eliminować bakterie i grzyby i przeciwdziałać zakażeniom.

 Korzyści ze stosowania UV PRO 01:
- sterylizacja ultrafioletowa o wysokiej intensywności: UV-253,7 nm
- wysoka skuteczność – do 99,9%
- dezodoryzacja poprzez zabijanie różnych patogenów, które same wytwarzają gazy odorowe
- niski koszt eksploatacji (wymiana promienników po upływie 8000 godzin lub raz na trzy lata)
- dezynfekcja obuwia, butów narciarskich, łyżew, rolek, wrotek itp.
- możliwość dezynfekcji również innych małych przedmiotów typu nożyczki, czapki, rękawiczki itp.
- długa żywotność i łatwa konserwacja: żywotność promiennika wynosi około 8000 godzin
- produkt polski – łatwy dostęp do serwisu i części zamiennych
- gwarancja jakości – podzespoły renomowanych europejskich firm bez stosowania tańszych zamienników
- dzięki skuteczności polecane przez gabinety podologiczne

PRODUCENT MAKAMED

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Współpracujemy z: