Elektrostymulatory

ECO100 elektrostymulator TENS/EMS/IFS/MET

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Elektrostymulator ECO100 wyposażony jest w 4 rodzaje elektroterapii: zabiegi przeciwbólowe TENS, stymulację mięśni EMS, prądy interferencyjne IFS, mikroprądy MET.

920,00 zł

(w tym 8% VAT)

Elektrostymulator ECO100 to wszechstronny i uniwersalny model 4 w 1, generujący 4 rodzaje prądów: TENS, EMS, prądy interferencyjne IFS i mkroprądy MET. Doskonale sprawdza się w leczeniu zarówno ostrego i przewlekłego bólu jak i do odbudowy mięśni. Oprócz 71 gotowych programów można samodzielnie ustawić i 10 programów manualnych. ECO100 może być zasilany akumulatorowo (ładowane w ładowarce zewnętrznej) lub przy uzyciu zasilacza sieciowego. 

Rodzaje prądów w ECO100:
TENS - metoda łagodzenia bólu, polegająca na stymulacji zakończeń nerwów, znajdujących się w skórze
EMS - elektrostymulacja nerwowo-mięśniowa wykorzystywana zarówno w rehabilitacji (np. do odbudowy mięśni osłabionych niedowładami lub długotrwałym unieruchomienie) jak i w treningu sportowym.
IFS   - prądy interferencyjne, charakteryzujące się wysoką częstotliwością ok 4000Hz, wnikające głebiej niż TENS i działające przeciwbólowo bezpośrednio w tkankach. Oprócz działania przeciwbólowego prady IFS wywołują tez efekt przeciwzapalny i przeciwobrzękowy
MET - mikroprądy - zabiegi z uzyciem prądu o bardzo niskim natężeniu, działające na poziomie komórkowym. Zwiększają produkcję ATP (nośnika energii), przyspieszają regenerację komórek (ułatwiając gojenie ran, zrastanie kości), działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

W zestawie:
- elektrostymulator ECO100
- 8 elektrod żelowych samoprzylepnych 5x5 cm
- 4 elektrody żelowe samoprzylepne 10x5 cm
- 2 przewody połączeniowe 
- 1 akumulator Litowo-jonowy
- 1 ładowarka sieciowa do akumulatorów
- instrukcja obsługi w języku polskim

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elektrostymulator TENS/EMS ECO80

430,00 zł
(w tym 8% VAT)

Elektrostymulator TENS/EMS/IFS ECO240

1 400,00 zł
(w tym 8% VAT)

Elektrostymulator ECO77

650,00 zł
(w tym 8% VAT)
Współpracujemy z: